Canlı Destek
Müşteri Girişi
paketleme

nakliye

Firmamız profosyonel ekipmanlarıyla ev eşyası paketleme konusunda son derece uzman ve titiz bir hizmet verme prensibine sahiptir.

İzmir ev eşyasi paketleme artık çok kolay ve çok pratik firmamız sizlerin taşınlıacak eşyların depolancak eşyaların daha temiz ve daha kaliteli ürünlerle ambalajlanmasını sağlamakta.
Ambalajlama’da Hedefimiz Dünya markaların arasına girmek uğur ambalaj ltd.şti şirketi.
Firmamız bünyesinde çalışan uzman paketleme elemaları ve kaliteli ambalaj malzemesini sizler hiç bir ek ücret talep edilmeden eşyaların paketlenmesini sağlamakta.Sizinde bu imkandan yararlana bilmeniz için firmamızla taşınma yapmanız yeterlidir.
İzmir Uğur nakliyat firması sizlere büyük bir değişim vererek işini gerecek anlamıyla  profosyonel yapan firma olmayı başarmıştır.İzmir evden eve nakliyat firmaları’da fırmamız  yapmış olduğu değişimlere ve yapacagı değişmlere yol etmektedir.

Ambalajlama hizmeti evden eve nakliyat hizmetinin en önemli bölümüdür. İzmir Uğur Evden Eve Nakliyat tarafından görevlendirilen uzman taşıma elemanlarımız, eşyalarınız darbelere ve taşınırken yaşanacak olan sarsıntılara dayanıklı olsun diye balonlu naylonlarla ambalajlanmaktadır.
Eşyalarınıza evden eve nakliyat hizmeti sırasında zarar gelmemesi için en doğru ambalajlama seçimi yapılır ve dikkatlice eşyalarınız paketlenir. Yeni evinizde veya iş yerinizde de aynı özenle eşyalarınızın paketleri açılarak yerlerine yerleştirilir.

hizmetlerimiz

İzmir Uğur Evden Eve Nakliyat firmasının paketleme elemanları özenle kırılma tahlikesi olan cam eşyaları, mobilyaları eklenti yerlerinden sökerek ambalajlar ve taşıdıkları yerde tekrar birleiştirirler. Bu şekilde eşyaların taşınmasında hasar sıfıra indirilmektedir. Eşyanıza verdiğimiz önemi, kullandığımız kaliteli ambalajlama malzemelerinden ve personelimizin paketleme tekniğinden anlayabilirsiniz.

Ambalajlamada; eşyanın cinsine, özelliğine ve boyutlarına göre muhtelif ebatlarda; beyaz kraft karton kutular, kapitoneler, balonlu naylonlar ve bol miktarda kağıt kullanılmaktadır. Özel eşyalarınız, hassas elektronik eşyalarınız veya paha biçilemez sanat eserleriniz büyük bir özenle taşınır.

Eşyalarınızın yüklenmesi ve boşaltılması, mobilyalarınızın ve cam eşyalarınızın güvenli olarak yerine ulaşabilmesi için gerekli olan bütün sargı işleri ve her türlü mobilyanızın montesi ve demontesi uzman kadrolarımızla yapılmaktadır.