Canlı Destek
Müşteri Girişi
Biz Kimiz

hakkimizda

İzmir Uğur Nakliyat Hakkında
 İzmir Uğur  Nakliyat 2009 tarihinde İzmir’in  Karşıyaka ilçesinde kurulmuştur.Kurulduğundan bu yana her zaman müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlamıştır.Alanında uzman personelleri, araç filosu ve son derece modern, teknolojik ekipmanları ile birlikte müşterilerimize var olan stanadartların üzerinde kalitede bir taşımacılık hizmeti sunmuştur.

Uğur Nakliyat A.Ş Hakkında
1978 yılında Uğur Nakliyat kardeşler şirket grubu İstanbul merkezli olarak Uğur Nakliyat LDT ŞTİ ünvanı ile yarım asrı aşan bir tercübeyle nakliyat sektörüne hizmet veren öncü bir firmadır.

Uğur evden eve nakliyat olarak sizlere taşımacılık sektöründe var olan standartların üzerinde bir taşıma imkanı sunuyoruz.Eşyalarınızı yeni adreslerine hasarsız bir şekilde ulaştırıyoruz.Alanında uzman ekip personellerimiz, araç filolarımız ve son derece modern ekipmanlarımız ile sizlere kaliteli bir nakliye hizmeti sunuyoruz.

Firmamız olarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı başardık.Geçmişte olduğu gibi gelecekte de sizlere bu kusursuz hizmeti sunmak adına çalışıyoruz.
Mobilyalarınızı yeni adreslerine güvenli bir şekilde ulaştırıyoruz.Eşyalarınızı taşımadan önce özel ambalajlarımız yardımıyla personellerimiz tarafından paketliyoruz.Paketlediğimiz eşyalarınızı hacimlerine uygun olarak seçtiğimiz aracımıza son derece modern ekipmanlarımız aracılığıyla yerleştiriyoruz.Eşyalarınız aracımıza yerleştirildikten sonra personellerimiz ile birlikte yeni adreslerimize doğru yola çıkıyorlar.Eşyalarınız yeni adreslerine ulaştığı zaman kurulması gereken eşyalarınızın kurulumları gerçekleştiriliyor ve bizlere teslim ettiğiniz şekilde sizlere teslim ediliyor.

Bugün Türkiye’nin genelinde olan M.E.B bakanlığın okullarında kurulan teknoloji sınıfları ve öğretim görevlilerin bütün bilgisayarların yurt içi nakliyesinin taşınması firmamız tarafından gerçekleşmiştir.